Fotografavimo laikas pradedamas skaičiuoti nuo atvykimo į sutartą pradinę lokaciją iki išvykimo iš galutinės lokacijos, t.y. nuo fotografavimo pradžios iki pabaigos. Laikas, kurį sugaištu važiuodama iki pradinės lokacijos bei griždama namo nėra skaičiuojamas. Tačiau laikas kuomet yra važinėjama tarp fotosesijos vietų: namų, bažnyčios, sodybos ir t.t. yra įskaičiuojamas į bendrą fotosesijos trukmę.

Dekoracijų aš neturiu ir jomis nesirūpinu, kadangi manau, jog svarbiausi šventėje esate Jūs ir Jūsų mažylis, Jūsų visų emocijos, šypsenos. Jei visgi dekoracijų labai norisi, siūlyčiau nepersistengti, kad dekoracijos neužgožtų svarbiausio šventės dalyvio. Siūlau atsisakyti plastikinių, ryškių spalvų žaislų. Jei mažylis dar nevaikštantis, galite pasiimti nedidelį dailų pastelinių spalvų pleduką.

Iš savo patirties stipriai rekomenduoju, kad fotosesijoje dalyvautų TIK tėveliai bei krikšto tėveliai, nuošaliau nuo visų šventės svečių. Per didelis žmonių kiekis, jų dėmesys vaiką labai blaško. Jei žinote, kad svečiai po bažnyčios neturės ką veikti ir dėl to kils nepasitenkinimas, tuomet fotosesiją siūlau pasidaryti iki ceremonijos, o po ceremonijos bažnyčioje tuomet skirti laiko nuotraukoms su svečiais.

Be jokios abejonės, nuotraukos priklauso nuo Jūsų atsipalaidavimo, geros nuotaikos, šypsenų bei nebijojimo rodyti savo emocijas. Kuo daugiau glauskitės, žiūrėkite vieni į kitus, lieskite, apsikabinkite, dūkite.  Pamirškite tą “kaip mes čia dabar atrodysim, taip elgdamiesi”. Juk vardan gražių kadrų turiu pasistengti ne tik aš, bet ir Jūs patys. Taip pat, norint turėti geras nuotraukas, svarbu ir vientisa, suderinta apranga (pvz. spalviškai suderinti drabužiai).

Nuotraukose mielai pašalinu spuogus, sulyginu veido odą, panaikinu raudonį, pašviesinu dantis, pašalinu smulkius daiktus iš fono.

Bet tikrai neuždedu makiažo, nedarau manikiūro, netvarkau dantų, nekeičiu kūno ir veido formų, nešalinu kūno plaukų ar iššokusių venų, nelyginu rūbų bei nekeičių jų spalvos, netvarkau ir nedažau plaukų, nekeičiu fono bei nešalinu objektų, kurių tvarkingai pašalinti nepavyksta.

Mano nuotraukose esate svarbūs Jūs, jūsų emocijos, todėl, jei esate jautrūs aplinkos detalėms, siūlau apie tai pagalvoti iš anksto.

Užsisakydami fotosesiją Jūs turite teisę reikalauti tik visiškai retušuotų fotonuotraukų. Neretušuotos nuotraukos yra skirtos tik išsirinkti ir jos nėra atiduodamos. 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.